Road to Client

Akademia Handlowca

27 kwietnia 2016

[Warszawa, Teatr Kamienica]

KAMILA SZARAFIN
Office Manager
kamila.szarafin@alfianco.pl
+48 533 030 015
ARLETA KAWSZYN
Key Account Manager
arleta.kawszyn@alfianco.pl
+48 500 176 605

Fabian Błaszkiewicz
„Źródło wewnętrznej motywacji”

Zobacz za darmo pełny wykład!

Wpisz adres e-mail, na który chcesz
otrzymać link z dostępem do filmu:

O wydarzeniu

Dwa razy w roku najlepsi handlowcy z całej Polski spotykają się w Warszawie, by zdobywać nowe narzędzia sprzedażowe i wzmacniać swoją motywację. By się rozwijać.

Zwiększają dzięki temu swoje obroty, poszerzają portfolio klientów i mają niesamowitą satysfakcję z pracy, która staje się ich pasją. Nie widzą innej możliwości jak obecność na Akademii. Akademii Handlowca. Wraz z najlepszymi trenerami sprzedaży w Polsce.

Trenerzy

Trener

mjr Rocco A. Spencer

Jest emerytowanym oficerem piechoty Armii Stanów Zjednoczonych. Ukończył historię i nauki polityczne w Milton College. Przez 21 lat służby na stanowiskach dowódczych zdobył unikalne doświadczenie w zakresie przywództwa, organizacji zespołów i skutecznej komunikacji. Służył w wojskach powietrzno-desantowych i piechocie zmechanizowanej. W czasie służby obejmował różne stanowiska dowódcze na poziomie plutonu, kompanii, sztabu brygady i sztabu dywizji, między innymi jako oficer ds. operacji i oficer ds. wywiadu. Wystąpił ze służby w roku 1999 w stopniu majora.

Po przejściu do rezerwy pracował jako konsultant ds. HR, szkoleń i organizacji w firmie AT&T. Po przeprowadzce do Polski od 2006 roku prowadzi firmę doradczo-szkoleniową Leadership Source, która wprowadza nową jakość w dziedzinie zarządzania zespołem, szkolenia liderów, kształtowania postaw przywódczych oraz treningów motywacyjnych. Z jego usług jako doradcy i trenera korzystają największe polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa będące liderami w swoich branżach, jak Boston Consulting Group, Bank Zachodni WBK, McDonald’s Polska, PricewaterhouseCoopers, Comarch, ING, Shell, T-Mobile, HDS, Fiat Bank, Ernst&Young, Raben, BRE Bank czy Grupa Żywiec.

Trener

Fabian Błaszkiewicz

Profesjonalny mówca motywacyjny, pisarz, life coach, trener efektywności specjalizujący się w szkoleniu środowisk twórczych, prawniczych i biznesowych, ekspert analizy komunikacji behawioralnej. Autor kilkunastu bestsellerowych książek i audiobooków, z których pozycje takie jak "Źródło prawdziwej siły", "Tożsamość snajpera" czy seria "Jestem legendą" pobiły polskie rekordy sprzedaży. Autor nowo-Franklowskiego modelu szkoleń z dziedziny rozwoju osobistego opartego na odkryciu własnej tożsamości. Twórca autoekspresyjnej szkoły wystąpień publicznych "Hiper-Mówca". Prezes i współwłaściciel firmy "VOLUMENATI", która wprowadza aktualnie na polski rynek koncept tzw. agresywnego mecenatu w dziedzinach edukacji, kultury i sztuki.

Trener

Maria Rotkiel

Psycholog, certyfikowana terapeutka poznawczo-behawioralna, specjalistka public relations, doktorantka kulturoznawstwa Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, trenerka i dydaktyk. Ekspert telewizyjny w licznych programach tv i audycjach radiowych, prowadzi własne programy telewizyjne, pisze artykuły i poradniki psychologiczne. Specjalizuje się między innymi w szkoleniach z zakresu psychologi biznesu, treningach rozwoju zawodowego, doradztwie z zakresu kreowania wizerunku medialnego, warsztatach mediacji i negocjacji, interwencji kryzysowej oraz terapii par i rodzinnej.

Trener

Roman Kawszyn

Handlowiec i Manager Działów Sprzedaży, Marketingu i Szkoleń.

Charyzmatyczny lider i mówca. Współpracował m.in. z: TVP, Orlen, Polkomtel, HRK, Adidas, Reebok, Levi`s, Zepter, Lotos, Philipiak, VOX, Agora i wieloma innymi. Ekspert TVP, TVN CNBC oraz TVN BiŚ. Autor i współautor trzech książek (Pragnę, Techniki Obrony Ceny i Pierwsze skrzypce) oraz trzech audio CD (Emocjonalna Prezentacja Oferty, Psychotechniki w przyjęciu Reklamacji, Storytelling).

Obecnie Managing Partner w Al Fianco Partners, firmie, zajmującej się dostarczaniem produktów rozwojowych dla sił sprzedaży.

Trener

Adam Szaran

Manager sprzedaży i handlowiec w obszarze usług dla biznesu i finansów. Ekspert TVN BiŚ oraz DD TVN.

Wykładał w Akademii Telewizyjnej TVP, prowadził audycje tematyczne w lokalnych rozgłośniach radiowych. Dyplomowany coach i trener biznesu ze specjalizacją w zakresie wsparcia i optymalizacji sprzedaży. Szkolił i doradzał dla takich marek jak m.in.: Adidas, Reebok, Levi`s, Lotos, Vox, Agora, Tax Care, Belvedere, Komfort, Zepter, Thalgo.

Autor i współautor trzech publikacji w formie CD (Storytelling, Techniki obrony ceny, Psychotechniki w przyjęciu reklamacji) oraz bestsellerowej książki (Techniki Obrony Ceny). Obecnie Managing Partner w Al Fianco Partners.

Trener

Jerzy Rzędowski

Trener, ceniony coach i wykładowca, dyrektor i twórca Studium Trenerów PRAECEPTOR. Autor książek: „NLP dla Szefa, czyli jak osiągać cele przy pomocy innych ludzi”, „Wystąpienia publiczne w biznesie – warsztaty”, „Mówca doskonały – wystąpienia publiczne w praktyce” i „Mistrzowskie prezentacje – slajdowy poradnik mówcy doskonałego” oraz licznych artykułów i felietonów (Business&Beauty, Personel i Zarządzanie, CEO).

Ekspert mediów w tym TVP, TVN CNBC, Trójka Polskie Radio.

Prowadził sesje business- i life-coachingowe dla polityków, managerów wyższego i średniego stopnia, dyrektorów personalnych. Konsultował i tworzył programy rozwoju i szkoleń wielu przedsiębiorstw. Zapraszany przez organizacje studenckie do prowadzenia wykładów oraz szkoleń dla AISEC oraz AEGEE.

Trener

Jerzy Zientkowski

Mówca inspiracyjny, coach, mentor i trener. Z blisko 20-letnim doświadczeniem, jest jednym z niewielu mówców-informatyków, którzy potrafią jednocześnie być skuteczni – i zrozumiani.

Nastawiony na skuteczność, jasność i unikalność przekazu dąży do kontaktu z widownią jako jednego z najważniejszych narzędzi mówcy publicznego. Prowadzi kilkadziesiąc szkoleń, wykładów i prezentacji rocznie, dodatkowo mentorując wybranych klientów wyższego szczebla zarządzania lub pomagając w przygotowaniu prezentacji w sytuacjach 'podbramkowych'.

Z ponad 17-letnim doświadczeniem w IT, na styku biznesu, sprzedaży i obsługi klienta wypracował unikatowy zestaw narzędzi komunikacyjnych, pozwalający na współpracę z róznymi branżami, różnymi potrzebami klientów, w wielonarodowych środowiskach.

Program

10.00 rozpoczęcie - Jerzy Zientkowski
10.15-11.00 Adam Szaran
Selftuning. Metody zwiększania efektywności sprzedażowej.
11.00-12.00 Jerzy Rzędowski
Język hipnotyczny w obsłudze klienta i sprzedaży. Zwroty lingwistyczne i techniki storytellingowe.
12.00-12.30 Przerwa kawowa
12.30-13.00 Maria Rotkiel
Lęk i odwaga w obsłudze klienta. Zmiana schematów poznawczych.
13.00-13.45 Roman Kawszyn
Strategie mentalne efektywności sprzedażowej.
13.45-14.45 mjr Rocco A. Spencer
Droga do sukcesu: nie poddawaj się. Wierz i walcz do końca
14.45-15.45 Przerwa lunchowa
15.45-17.30 Fabian Błaszkiewicz
Fundament. Nawyk - odruch mistrza.

Cena

Sektor VIP

Miejsce w rzędach 1-7, materiały piśmiennicze, płyty DVD z konferencjami Akademii Handlowca pt. Narzędzia i Motywacja (maj 2015), certyfikat ukończenia Akademii, przerwa kawowa, lunch.

Cena:
do 15 marca 790 zł netto
od 16 marca 950 zł netto

Kup bilet VIP

Sektor GOLD

Miejsce w rzędach 8-11, materiały piśmiennicze, płyta CD Techniki Przejęcia Klienta Konkurencji, przerwa kawowa.

Cena:
do 15 marca 650 zł netto
od 16 marca 740 zł netto

Kup bilet GOLD

Sektor SILVER

Miejsce w rzędach 12-18, materiały piśmiennicze, książka A. Szarana Element Twórczy. Techniki Szybkiego Budowania Relacji z dedykacją autora.

Cena:
do 15 marca 340 zł netto,
od 16 marca 450 zł netto

Kup bilet SILVER

Kontakt

AL FIANCO PARTNERS S.C.

AL FIANCO PARTNERS S.C.
ul. Radziejowicka 124,
05-825 Kałęczyn, Grodzisk Mazowecki
NIP 529 176 64 29

KAMILA SZARAFIN
Office Manager
kamila.szarafin@alfianco.pl
+48 533 030 015

ARLETA KAWSZYN
Key Account Manager
arleta.kawszyn@alfianco.pl
+48 500 176 605

Partnerzy